PAGE RANK - KRÓTKI PRZEWODNIK WEBMASTERA NA TEMAT PAGERANK'

Zaczekaj! Nie uciekaj z tej strony o page rank! To nie jest kolejny bubel krążący w sieci... ta strona jest prosta, ale proste nie znaczy złe, lecz doskonałe w swej prostocie i konkrecie! W Świecie przepychu, szybka i celna informacja jest w cenie, zatem zabierz się do krótkiej przydatnej lektury!

    

CZYM JEST PAGE RANK (PP) ?W skrócie - PageRank sluży do oceny stron WWW przez wyszukiwarkę Google.


JAK DZIAŁA PAGE RANK?


W skrócie - PR wykorzystuje mechanizm taki, że strona jest tym ważniejsza, im więcej innych stron na nią wskazuje. Google traktuje odsyłacz ze strony A do strony Z jako głos udzielony stronie Z przez stronę A. Google analizuje strony z odnośnikami. Linki na stronach, które same w rankingu są oceniane wysoko, ają większe znaczenie i pomagają zwiększyć wartość ocenianej strony.


PO CO KOMU PAGE RANK?


W skrócie - PageRank jest parametrem, który służy do tworzenia rankingu stron zwracanych przez wyszukiwarkę


JAK SPRAWDZIĆ PAGE RANK SWOJEJ STRONY WWW?


W skrócie - posłóż się tym narzędziem, które masz poniżej.
Np. w serwiwsie poniżej możesz sprawdzić page rank, z tym, że...
od 2014 roku o ile mnie pamięć nie myli, Google nie aktualizuje pagerank!


Wpisz adres swojej strony www:
To darmowe narzędzie jest wspierane przez Page Rank Checker service

Możesz również skorzystać z tego oprogramowania - http://www.abc-actu.com/abc-pr-en.html i zainstalować go na swoim lokalnym PC.

JAKIE BĘDZIE TWOJE PRZYSZŁE PAGE RANK?


Ja tego nie wiem :-) Ale pewnie google wie, albo się dowie, a potem i Ty się dowiesz ;-) Ale konkretniej, to można posłużyć się takim urządzonkiem co się zwie www.rankit.free.fr - Futur Page Rank i jest francuskojęzycznym cacuszkiem, co pomoże Ci oszacować jakie masz szanse na wzrost albo spadek.

Przebrnęliśmy przez ten krótki kurs o page rank, postarałem się maksymalnie wyczerpująco i jednocześnie zwięźle przedstawić co to jest Page Rank i jaki ma wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Pamiętaj że jak już będziesz miał wysoką odwiedzalność strony www możesz na niej zacząć zarabiać,zainteresuj się wtedy programami partnerskimi.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci mój drogi czytelniku powodzenia!Copyright vj zone 2006 - 20016